BIURO RACHUNKOWE ŁÓDŹ CENNIK

Ceny usług uzależnione są od rodzaju prowadzonej ewidencji, zakresu zleconych usług jak również ilości generowanych dokumentów dostarczonych przez Klienta.


Przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą oferujemy 15 % rabat przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności oraz doradztwo w sprawach zawiązanych z założeniem firmy.

Książka Przychodów i Rozchodów

Od 130

  • Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów (do 15 dokumentów)

Ryczałt Ewidencjonowany

Od 90

  • Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowej (do 15 dokumentów)

RABAT

15%

  • dla Nowych klientów przez 6 miesięcy !

Poleć nas znajomym, a my udzielimy Ci rabatu do 10% wartości Twojej usługi!

Rzetelnie prowadzona księgowość to podstawa w działalności każdej firmy, instytucji lub innego podmiotu. Nasze Biuro Rachunkowe zapewnia w pełni profesjonalne usługi rozliczeniowe, dzięki którym będą mogli Państwo wreszcie zapomnieć o finansach i skupić się na innych aspektach swojego biznesu czy innej działalność. Porządkujemy dokumentację, obniżamy podatki, szukamy najbardziej dogodnych rozwiązań, dzięki którym księgowość przedstawia się po prostu doskonale. Warto zaufać naszym specjalistom i zadbać o swoje rozliczenia w należyty sposób. Terenem świadczenia naszych usług jest Łódź. Na stronie internetowej umieściliśmy cennik, w którym można sprawdzić koszt poszczególnych usług, jakie oferujemy.

Z myślą o wygodzie naszych klientów, proponujemy korzystne ceny, a także możliwość odbioru dokumentów z siedziby firmy, instytucji czy innego miejsca. To duży komfort i oszczędność czasu. Jeśli powierzycie nam Państwo swoją księgowość, przekonacie się, że jest to bardzo komfortowa współpraca. Nasi specjaliści od rozliczeń, zajmą się każdym aspektem związanym z finansami, więc o nic nie trzeba będzie się już martwić. Na naszej stronie internetowej znajduje się także prosty formularz, który można wypełnić, by zyskać bardziej szczegółową wycenę. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania, wątpliwości i doradzą, jaka opcja będzie najbardziej dogodna w danym wypadku.

Nasze Biuro Rachunkowe to usługi, które świadczymy na terenie miasta Łódź. Nasz cennik jest atrakcyjny, dostosowany do oczekiwań klientów. Proponujemy korzystne ceny, przy najwyższej jakości świadczonych usług. Warto postawić na współpracę z profesjonalnym Biurem Rachunkowym Vatmar. Każdy nasz klient jest w pełni usatysfakcjonowany przedstawianą ofertą, dlatego zapraszamy do sprawdzenia nas w praktyce. Gwarantujemy rzetelne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy specjalistami w zakresie księgowości i posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.